KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14776251
nr 1477 6251
Urban Sjöberg
(f. 1945), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 10/30, daterad -90, "Afrikansk Träd". Bildmått: 34x24 cm, yttermått inklusive ram: 53x41 cm
Urban Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1945.
måndag 4 juli 2022
kl 18:05:27